Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną

W dobie wodnych, ekologicznych lakierów, które są miękkie i podatne na zarysowania powłoki ochronne idealnie sprawdzają się jako zabezpieczenie samochodu tworząc dodatkową warstwę na lakierze, która daje niesamowity efekt szklistości i podbicia koloru.

Pomaga utrzymać lakier w nienagannym stanie przez kilka lat. Zapobiega rysowaniu się lakieru oraz chroni przed promieniami UV, a także mocną chemią. Dzięki swoim właściwością hydrofobowym i elektrostatycznym pielęgnacja staje się dużo przyjemniejsza i samochód dużo mniej się brudzi.  

Aplikacja powłoki ceramicznej nie wpływa na gwarancję samochodu.

Jesteśmy Akredytowanym Studiem Angielskiej firmy Gtechniq.

Gtechniq jest obecny na każdym kontynencie będąc niekwestionowanym liderem powłok ochronnych w każdym z krajów. Tworzy najlepsze na świecie produkty do pielęgnacji powierzchni i wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki. Technologia Gtechniq jest gwarancją, że środki do czyszczenia, pielęgnacji, renowacji i zabezpieczenia są skuteczne i niezawodne. 

Crystal Serum Ultra: ekskluzywna powłoka ceramiczna, zabezpiecza lakier aby najdłużej wyglądał jak nowy.

Crystal Serum Ultra to technologia bardziej zaawansowana od powłok ceramicznych. Jest to kompozyt ceramiczny który reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ultra-trwałej ochrony lakieru. W odróżnieniu od powłok ceramicznych, zastosowanie technologii kompozytowej Crystal Serum Ultra nadaje lakierowi niezrównany poziom połysku oraz ochrony przed zniszczeniem i szkodami powstałymi w wyniku działania mocnej chemii, skutkami ptasich odchodów i minimalizujący powstawanie kolistych zarysowań.

Rolą powłok ceramicznych jest ochrona lakieru aby jak najdłużej wyglądał jak nowy. Długotrwałe testy profesjonalistów oraz laboratoryjne dowodzą, że powłoka Crystal Serum Ultra tworzy ceramiczny pancerz o nieosiągalnej dotychczas trwałości i skuteczności ochrony wyglądu lakieru samochodowego. Powłoka Crystal Serum Ultra używana jest przez zespoły Formula 1 oraz startujące w Długodystansowych Mistrzostwach Świata (WEC / 24h Le Mans)

Powłoka na stałe zestala się z lakierem i jest przygotowywana tylko dla Twojego samochodu. Posiada swój unikalny numer seryjny, który otrzymasz wraz z 9-letnią gwarancją. Dostępna jest tylko u Autoryzowanych Instalatorów Gtechniq.

Gtechniq jest Brytyjską marką, produkującą powłoki od 2004 roku. Od lat ufają nam producenci samochodów, jachtów oraz ich użytkownicy. Jakość produktu gwarantowana jest przez samego producenta, a gwarancja obowiązuje na całym świecie.  Usługa zabezpieczenia lakieru za pomocą Crystal Serum Ultra wyróżnia się zegarmistrzowską precyzją z zastosowaniem najwyższych standardów detailingu.

 

 

Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu Seat Ibiza 2019r na czas realizacji usługi. 

Zadzwoń i umów się : 577 211 777